

Helder sprankelende Chinese thee met aangenaam licht en zachte smaak.
Sencha thee kopen? Laat je verrassen door de sencha thee van Evans & Watson! Sencha thee is Japans populairste thee voor dagelijks gebruik. De theestruiken worden in het volle zonlicht verbouwd. Om tot de losse thee te komen worden de theebladeren gestoomd zacht gemaakt met hete lucht gedroogd en tot fijne naalden gerold.
Deze bijzondere bewerking van Chinese theebladeren geeft een lang mooi vormgegeven blad met een helder sprankelende thee. Voor Sencha worden slechts de jongere malsere blaadjes gebruikt. Hierdoor krijgt Sencha thee de karakteristieke verfijnde Japanse smaak; aangenaam licht en zacht. Rijk aan vitamine C.
100 gram | 50 kopjes
Onze blokbodemverpakkingen die we voor al onze thee en kruiden gebruiken zijn 100% duurzaam en voedselveilig, vervaardigd van de beste kwaliteit en in Europa, en zijn speciaal ontworpen om thee en kruiden lang in te bewaren. Zo is de buitenzijde van de blokbodemverpakking van wit kraft papier. De binnenzijde is bekleed met een film PP folie. Beide materialen zorgen er voor dat een barrière wordt gevormd tegen vocht, lucht en vet. Zo blijft de inhoud langer vers en laat het product zelf geen vetsporen na. Al onze blokbodemverpakkingen worden standaard voorzien van een ingrediëntenetiket aan de achterzijde.
Waarom wij voor blokbodemverpakkingen kiezenBijna al onze blokbodemverpakkingen worden voorzien van een sluitstrip. De beste oplossing om zakjes veelvuldig te gebruiken en te sluiten. Zodoende kunnen we de versheid van onze thee en kruiden garanderen, ook als de verpakking langer is geopend en toch langere tijd bewaard dient te worden.
Bij grotere afnames (vaak vanaf 1 kilo) hebben we ook een grotere verpakking. Helaas is deze niet hersluitbaar of binnenvoering, wel wit en en van dik papier. De keuze voor de verpakking hangt af van hoe volumineus de thee of het kruid is en de gekozen hoeveelheid. Liever een hersluitbare verpakking? Kies dan voor meerdere kleinere afnames.
Helder sprankelende Chinese thee met aangenaam licht en zachte smaak.
Sencha heeft een karakteristieke, verfijnde Japanse smaak; aangenaam licht en zacht.
Heerlijk
Voldoet aan de verwachtingen.
Wel ok
Dit is niet mijn favoriete Sencha. Hij's lekker, niks mis mee, maar toch wat wrang in de afdronk. Ietwat te scherp. Mag van mij iets zachter en ronder van smaak.
thee
ik geef 5 sterren fijne thee
Goede kwaliteit en service.
Lekkere thee die goed is verpakt. Een aanrader!
Lekkere sencha
Dit is een lekkere sencha die ik in een proefpakketten kreeg. Ik vind de duurdere Japan Sencha lekkerder, die heeft meer “diepgang”. Ben blij dit ik deze mocht proberen, maar ik blijf sencha Japan kopen.