

ByTea Wellness
Of zoek naar een boost, lekker tot rust komen of juist aansterken?
Let op Vanwege drukte ervaren we een achterstand in de verwerking van bestellingen. Houd rekening met extra levertijd van ca. 4-5 werkdagen.
Ziek zijn is niet leuk! Ontdek het proefpakket van vijf super-relaxte thee.
Laten we er niet om heen draaien. Ziek zijn is niet leuk! Met dit proefpakket van vijf super-relaxte theeën kun je het gevecht tegen verkoudheid aan. Grijp bij de eerste tekenen van verkoudheid naar Moringa Granaatappel-Ribes. Of wanneer je een zere keel hebt probeer een fijne kop Throat Relief en je zingt van geluk. Misselijk? Niets wat Pepermuntthee niet aankan. Wanneer alle andere er niet in slagen, dan heb je altijd nog Kamille voor ontspanning en Goede Nacht Kruidenthee voor een goede nachtrust!
Elke thee in het proefpakket bevat 10 gram thee goed voor zo’n 5 koppen per theesoort. Het gehele proefpakket bestaat uit 50 gram of 25 koppen.
50 gram | 25 kopjes
Onze blokbodemverpakkingen die we voor al onze thee en kruiden gebruiken zijn 100% duurzaam en voedselveilig, vervaardigd van de beste kwaliteit en in Europa, en zijn speciaal ontworpen om thee en kruiden lang in te bewaren. Zo is de buitenzijde van de blokbodemverpakking van wit kraft papier. De binnenzijde is bekleed met een film PP folie. Beide materialen zorgen er voor dat een barrière wordt gevormd tegen vocht, lucht en vet. Zo blijft de inhoud langer vers en laat het product zelf geen vetsporen na. Al onze blokbodemverpakkingen worden standaard voorzien van een ingrediëntenetiket aan de achterzijde.
Waarom wij voor blokbodemverpakkingen kiezenBijna al onze blokbodemverpakkingen worden voorzien van een sluitstrip. De beste oplossing om zakjes veelvuldig te gebruiken en te sluiten. Zodoende kunnen we de versheid van onze thee en kruiden garanderen, ook als de verpakking langer is geopend en toch langere tijd bewaard dient te worden.
Bij grotere afnames (vaak vanaf 1 kilo) hebben we ook een grotere verpakking. Helaas is deze niet hersluitbaar of binnenvoering, wel wit en en van dik papier. De keuze voor de verpakking hangt af van hoe volumineus de thee of het kruid is en de gekozen hoeveelheid. Liever een hersluitbare verpakking? Kies dan voor meerdere kleinere afnames.
Of zoek naar een boost, lekker tot rust komen of juist aansterken?
Ontdek uitgesproken, krachtige smaken van onderscheidende melanges met dit proefpakket.
Gezegend met een zoete tong? Thee zo lekker als je favoriete cake, taart of koek, maar dan...
heerlijke mix
wat mij meteen opviel was de zoete geur,
ik heb hem dan ook puur gedronken en ik vind hem gewoon heerlijk.
het is een fruitige frisse smaak.
ik ga hem later ook zeker eens als Ice Tea proberen.