

Very Honey Assam (TGFOP)
Onze Very Honey Assam (TGFOP) is een rijke, volle blad, medium bodied zwarte thee. Het is...
Let op Vanwege drukte ervaren we een achterstand in de verwerking van bestellingen. Houd rekening met extra levertijd van ca. 4-5 werkdagen.
Assam Koomsong is een second flush Assam en komt van een van de beste Assam estates.
Assam Koomsong is een second flush Assam en komt van een van de beste Assam estates. Door de theeplantage Koomsong slingert de Doom Dooma rivier. De Doom Dooma rivier rolt haar weg door de pittoreske gelegen theetuin en draagt bij aan het voeden van de theeplantage met een grote van 660 hectare. Opvallend aan de Assam thee van Koomsong is het mooie blad. Het theeblad (TGFOP I) is gelijkmatig verdeeld pezig lang en met veel goudbruine puntjes. Second flush Assam typeert de beste kwaliteiten die Assam Koomsong heeft te bieden een full-body moutachtige en rijke smaak.
De thee is sterk en vol koper geleurd aftreksel met een kruidig smaak ondersteund met licht moutachtige ondertonen. De thee is smaakvol met waardevolle astringent en vol met second slush smaakprofiel. Het moutachtige karakter trekt volledig open bij het toevoegen van melk.
Bereiding Assam Koomsong
100 gram | 50 kopjes
Onze blokbodemverpakkingen die we voor al onze thee en kruiden gebruiken zijn 100% duurzaam en voedselveilig, vervaardigd van de beste kwaliteit en in Europa, en zijn speciaal ontworpen om thee en kruiden lang in te bewaren. Zo is de buitenzijde van de blokbodemverpakking van wit kraft papier. De binnenzijde is bekleed met een film PP folie. Beide materialen zorgen er voor dat een barrière wordt gevormd tegen vocht, lucht en vet. Zo blijft de inhoud langer vers en laat het product zelf geen vetsporen na. Al onze blokbodemverpakkingen worden standaard voorzien van een ingrediëntenetiket aan de achterzijde.
Waarom wij voor blokbodemverpakkingen kiezenBijna al onze blokbodemverpakkingen worden voorzien van een sluitstrip. De beste oplossing om zakjes veelvuldig te gebruiken en te sluiten. Zodoende kunnen we de versheid van onze thee en kruiden garanderen, ook als de verpakking langer is geopend en toch langere tijd bewaard dient te worden.
Bij grotere afnames (vaak vanaf 1 kilo) hebben we ook een grotere verpakking. Helaas is deze niet hersluitbaar of binnenvoering, wel wit en en van dik papier. De keuze voor de verpakking hangt af van hoe volumineus de thee of het kruid is en de gekozen hoeveelheid. Liever een hersluitbare verpakking? Kies dan voor meerdere kleinere afnames.
Onze Very Honey Assam (TGFOP) is een rijke, volle blad, medium bodied zwarte thee. Het is...
Prima afgeronde smaak
Ik vind de Koomsong wat zwakker dan de Harmutty, maar ik ben echt tevreden met de kwaliteit en smaak van deze thee!
Een mooie gouden amber in mijn kopje, met tonen van zoete kruiden en iets bijna... bloemigs.
Lekker, sterk genoeg en goed uitgebalanceerd.
Sterk maar niet te
Heerlijke zwarte thee. De donkere kleur doet vermoeden dat hij heel sterk en pittig is, maar dat valt mee. Wij drinken hem zonder melk. Dan is hè een goede opkikker.
Erg lekker!
Heerlijke, stevige thee met een prachtige donker roodbruine kleur. Ik drink de thee de hele dag door. Ik zet de thee in een éénkops metalen theefilter of in een los zakje. Via de filter is hij het lekkerst, dan krijgen de blaadjes het meeste ruimte om uit te zetten.
5/5
5/5