

Lady Earl Grey
Verfrissende lichte delicate zwarte thee met tonen van citroen en sinaasappel.
Let op Vanwege drukte ervaren we een achterstand in de verwerking van bestellingen. Houd rekening met extra levertijd van ca. 4-5 werkdagen.
Fruitige zwarte thee met bramensmaak.
Ga je Bramenthee kopen? Evans & Watson is gevestigd aan de Hunebed Highway in Drenthe (Nederland). Daarom mag een echte Hunebed Highway Bramenhee niet ontbreken in ons assortiment. Ontmoet deze heerlijk fruitige zwarte thee melange met kenmerkende bessen en bloemen welke veel voorkomen op de Drentse grond.
Te beginnen met Korenbloem. Een bloem die behoort tot de karakteristieke Drentse akkerplanten. Korenbloem thee heeft een verrassende zoete, bloemige smaak. Daarnaast zijn rode bessen kenmerkend in het Drentse landschap. Deze licht zure bes groeit in het wild op heidegrond of in dennen- en loofbossen. En laten we deze nu genoeg hebben in Drenthe! Ook vind je veel bramen in Drenthe, vooral langs bosranden en wegen. Bramen zijn heerlijk zoet, waardoor deze een perfecte toevoeging vormen in onze Hunebed Highway thee.
Kortom, heb je zin in een subtiele fruitige Bramensmaak? Koop dan onze Hunebed Highway bramenthee en geniet van deze zwarte thee melange van zwarte theeën uit Ceylon, Zuid-India en China aangevuld met bramen, rode bessen en korenbloem.
100 gram | 50 kopjes
Onze blokbodemverpakkingen die we voor al onze thee en kruiden gebruiken zijn 100% duurzaam en voedselveilig, vervaardigd van de beste kwaliteit en in Europa, en zijn speciaal ontworpen om thee en kruiden lang in te bewaren. Zo is de buitenzijde van de blokbodemverpakking van wit kraft papier. De binnenzijde is bekleed met een film PP folie. Beide materialen zorgen er voor dat een barrière wordt gevormd tegen vocht, lucht en vet. Zo blijft de inhoud langer vers en laat het product zelf geen vetsporen na. Al onze blokbodemverpakkingen worden standaard voorzien van een ingrediëntenetiket aan de achterzijde.
Waarom wij voor blokbodemverpakkingen kiezenBijna al onze blokbodemverpakkingen worden voorzien van een sluitstrip. De beste oplossing om zakjes veelvuldig te gebruiken en te sluiten. Zodoende kunnen we de versheid van onze thee en kruiden garanderen, ook als de verpakking langer is geopend en toch langere tijd bewaard dient te worden.
Bij grotere afnames (vaak vanaf 1 kilo) hebben we ook een grotere verpakking. Helaas is deze niet hersluitbaar of binnenvoering, wel wit en en van dik papier. De keuze voor de verpakking hangt af van hoe volumineus de thee of het kruid is en de gekozen hoeveelheid. Liever een hersluitbare verpakking? Kies dan voor meerdere kleinere afnames.
Verfrissende lichte delicate zwarte thee met tonen van citroen en sinaasappel.
Harmonieuze smaak van zoete jasmijn gevolgd door de karakteristieke citrussmaak.
Fanatics zijn dol op het romige alternatief met vanille bergamot smaak.
Groetjes uit Drenthe thee cadeau pakket met Hunebed Highway thee (incl....