

Lemony Pu Erh Vanilla
Melange van Pu Erh zwarte thee stukjes citroen en korenbloembloesem.
Let op Vanwege drukte ervaren we een achterstand in de verwerking van bestellingen. Houd rekening met extra levertijd van ca. 4-5 werkdagen.
Kruidenthee gearomatiseerd met citroen-pepersmaak.
Geniet van Creative Peppery Lemon Rooibos, een gearomatiseerde thee die past bij elke gelegenheid. Om een goede samenhang te creëren met de rooibos hebben we roze peper, kardemom en rozemarijn gebruikt als aanvulling op de pittige citrus. Tezamen maakt dit een ongeëvenaarde ervaring voor alle zintuigen. De roze peper is afkomstig van de peperboom verbouwd in Brazilië. De heldere rode bessen hebben een milde, zoete smaak die doet denken aan jeneverbes en de scherpte van gember verzwakt zonder deze negatief te beïnvloeden. De frisse smaak komt van de fruitige appels, citroen en sinaasappelschil. Een andere spannend onderdeel van de melange is Tulsikruid, die al duizenden jaren wordt gebruikt in de Ayurvedische geneeskunde. Tulsikruid - ook bekend als Indiase basilicum of heilige basilicum, bevat kalmerende essentiële oliën en tal van antioxidanten die het immuunsysteem stimuleren en daarmee verschillende ziektes voorkomen. Citroengras en rozemarijn zijn ingrediënten die elkaar aanvullen en de natuurlijke smaak van de andere kruiden benadrukken.
Ingrediënten: rooibos, citroengras, stukjes appel, stukjes gember, sinaasappelschil, tulsi kruid, citroenschil (5%), roze peper (4%), kardemom, natuurlijk aroma, rozemarijnblad
In onze thee & Kruiden kennisbank en op onze blog vind je meer informatie over rooibosthee. Onze kennisbank zit bijvoorbeeld boordevol achtergrondinformatie over rooibos, de productie, herkomst, hoe je rooibos het beste zetten kunt en allerlei informatie over de gezondheidseffecten.
Naast onze kennisbank vind je meer informatie op ons blog met oa. recepten, how-to's, winacties en nog veel meer.
Onze blokbodemverpakkingen die we voor al onze thee en kruiden gebruiken zijn 100% duurzaam en voedselveilig, vervaardigd van de beste kwaliteit en in Europa, en zijn speciaal ontworpen om thee en kruiden lang in te bewaren. Zo is de buitenzijde van de blokbodemverpakking van wit kraft papier. De binnenzijde is bekleed met een film PP folie. Beide materialen zorgen er voor dat een barrière wordt gevormd tegen vocht, lucht en vet. Zo blijft de inhoud langer vers en laat het product zelf geen vetsporen na. Al onze blokbodemverpakkingen worden standaard voorzien van een ingrediëntenetiket aan de achterzijde.
Waarom wij voor blokbodemverpakkingen kiezenBijna al onze blokbodemverpakkingen worden voorzien van een sluitstrip. De beste oplossing om zakjes veelvuldig te gebruiken en te sluiten. Zodoende kunnen we de versheid van onze thee en kruiden garanderen, ook als de verpakking langer is geopend en toch langere tijd bewaard dient te worden.
Bij grotere afnames (vaak vanaf 1 kilo) hebben we ook een grotere verpakking. Helaas is deze niet hersluitbaar of binnenvoering, wel wit en en van dik papier. De keuze voor de verpakking hangt af van hoe volumineus de thee of het kruid is en de gekozen hoeveelheid. Liever een hersluitbare verpakking? Kies dan voor meerdere kleinere afnames.
Melange van Pu Erh zwarte thee stukjes citroen en korenbloembloesem.
Kruidenthee gearomatiseerd met citroen-verbena aroma
Kruidenthee gearomatiseerd met lychee-citroen aroma
Kruidenthee met groene thee gearomatiseerd met gember-citroen aroma
Natuurlijk gearomatiseerde zwarte thee met stukjes citroenschil!
Zwarte thee melange met de smaak van citroen en ananas.